Vilniaus universitetas. Lituanistikos atradimai: lekt. Agnės Zolubienės paskaita „Kas parašė Šekspyrą... lietuviškai?“Vilniaus universiteto (VU) Filologijos fakulteto nuotolinių pamokų ciklas aukštesniųjų klasių mokiniams ir jų mokytojams „Lituanistikos atradimai“. Šis pamokų ciklas skirtas supažindinti su naujausiomis lituanistinių tyrimų tendencijomis, atverti platesnius lietuvių kalbos, literatūros ir kultūros akiračius. Nuotolines pamokas mokiniams veda VU Filologijos fakulteto lietuvių filologijos studijų programos dėstytojai. 

Ar gilindamiesi į Viljamo Šekspyro sonetų motyvus, meninę raišką, eilėdarą, kada nors susimąstome, kad anglų literatūros klasiką skaitome lietuviškai? Ar susimąstome, kieno žodžius iš tikrųjų nagrinėjame — paties Viljamo Šekspyro? O gal Aleksio Churgino, Sigito Gedos, Alfonso Šešplaukio-Tyruolio, Tautvydos Marcinkevičiūtės? Ar mums svarbu tai žinoti ir kodėl? Įsijunk pamoką ir sužinok! Pamoką skaito Agnė Zolubienė, moderuoja doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė. 

Vilniaus universitetas. 
2022-02-21

0 komentarai (-ų):