Šv. Kristoforo kamerinis orkestras. Ketvirta pamoka „Kontrabosas“Dalijamės unikaliu Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro projektu – orkestras parengė 10-ies pamokų ciklą, skirtą bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų moksleiviams. Kiekvienoje pamokoje orkestras gyvai atlieka muziką, o orkestrantai ir kiti Lietuvos muzikinio pasaulio atstovai pasakoja apie instrumentus, muzikos epochas ir garsiausius kūrėjus.

Ketvirtojoje pamokoje pristatomas didžiausias styginių instrumentų narys – kontrabosas, apie kurį pasakoja Šv. Kristoforo kamerinio orkestro kontrabosininkas Rokas Stunžėnas. Pasak jo, didesnis už kontrabosą yra tik oktabosas, kuris nėra dažnai naudojamas bei su kuriuo nėra pirštais spaudžiamos stygos.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.
2022-02-14

0 komentarai (-ų):