Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė apie „Tūkstantmečio mokyklų“ programąŠvietimo, mokslo ir sporto ministrė J. Šiugždinienė savivaldybes kviečia dalyvauti „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje Duotas startas ilgametei švietimo pažangos programai „Tūkstantmečio mokyklos“. 
Iki 2022 m. kovo pabaigos savivaldybės pateiks sprendimus dėl dalyvavimo pirmajame programos etape. „Tūkstantmečio mokyklos“ – tai visos švietimo bendruomenės programa, skirta visoms savivaldybėms, visoms mokykloms ir visiems vaikams. 
Jos siekis – visiems vaikams užtikrinti pačias geriausias sąlygas mokytis, nesvarbu, kur jie gyvena, mažinti mokymosi sąlygų ir pasiekimų atotrūkius tarp savivaldybių ir tarp skirtingų tos pačios savivaldybės mokyklų, atnaujinti ir sustiprinti jau veikiančias mokyklas. 
Programa bus pritaikyta kiekvienos savivaldybės poreikiams, atlieps konkrečios savivaldybės švietimo bendruomenės lūkesčius. 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2022-02-08

0 komentarai (-ų):