Nacionalinė švietimo agentūra. Pokalbis apie istorijos valstybinį brandos egzaminą. 2021 m. statistinė analizėNŠA tęsia vaizdo įrašų ciklą #AnalizėVBE, kurio metu kiekvieną savaitę apžvelgsime praėjusių metų pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos egzaminų užduotis bei rezultatus.

Brandos egzaminų statistinė analizė padės mokytojams susipažinti su egzamino klausimų tipais, sudėtingumo lygiais, išgirsti kaip mokiniams pavyko išspręsti užduotis, kokios klaidos buvo daromos ir kaip jų išvengti.

Šįkart NŠA darbuotojos Nijolė Selvestravičiūtė Grybovienė ir Renata Petkevičienė apžvelgia istorijos 2021 metų egzaminų statistiką. Išsami 2021 m. istorijos valstybinio brandos egzamino rezultatų statistinė analizė: https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2021/10/2021_IST_st_analize.pdf

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-02-14

0 komentarai (-ų):