Nacionalinė švietimo agentūra. Pokalbis apie lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą. 2021 m. statistinė analizėNŠA tęsia vaizdo įrašų ciklą #AnalizėVBE, kurio metu kiekvieną savaitę apžvelgsime praėjusių metų pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos egzaminų užduotis bei rezultatus. 

Brandos egzaminų statistinė analizė padės mokytojams susipažinti su egzamino klausimų tipais, sudėtingumo lygiais, išgirsti kaip mokiniams pavyko išspręsti užduotis, kokios klaidos buvo daromos ir kaip jų išvengti. 

Šįkart NŠA Stebėsenos ir vertinimo departamento Pasiekimų patikrinimo užduočių skyriaus vedėja Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė ir Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos mokytoja ekspertė Aurelija Levulytė-Markevičienė apžvelgia lietuvių kalbos ir literatūros 2021 metų egzaminų statistiką. 

Išsami 2021 m. lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatų statistinė analizė: https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2021/10/2021_LKL_st_anared.pdf 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-02-24

0 komentarai (-ų):