Nacionalinė švietimo agentūra. Pokalbis apie fizikos valstybinį brandos egzaminą. 2021 m. statistinė analizėNŠA tęsia vaizdo įrašų ciklą #AnalizėVBE, kurio metu kiekvieną savaitę apžvelgsime praėjusių metų pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos egzaminų užduotis bei rezultatus. 

Brandos egzaminų statistinė analizė padės mokytojams susipažinti su egzamino klausimų tipais, sudėtingumo lygiais, išgirsti kaip mokiniams pavyko išspręsti užduotis, kokios klaidos buvo daromos ir kaip jų išvengti. 

Šįkart NŠA darbuotojos Saulė Vingelienė ir Jolanta Pauliukienė apžvelgia fizikos 2021 metų egzaminų statistiką. Išsami 2021 m. fizikos valstybinio brandos egzamino rezultatų statistinė analizė: https://www.nsa.smm.lt/wp-content/uploads/2021/10/2021_FIZ_st_ana-red.pdf 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-02-10

0 komentarai (-ų):