A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. Kaip mes skaitome knygas ir kodėl mums to reikiaSKAITYMO FESTIVALYJE įvyko susitikimas su Vilniaus universiteto docentu dr. Vincu Grigu. Jis mūsų ir savęs klaus, kaip mes skaitome knygas ir kodėl mums to reikia? „Knygų skaitymas – tai tarsi žaidimas, kuriame pasitelkę vaizduotę tyrinėjate naujus pasaulius, susipažįstate su naujais veikėjais ir sprendžiate galvosūkius. Šiame žaidime esate herojus, kuriam tenka patirti nuo džiaugsmo ir juoko iki liūdesio ir baimės. Skaitydami knygas plečiate savo akiratį ir susipažįstate su įvairiomis kultūromis, laikotarpiais ir požiūriais, tobulinate žodyną, kritinio mąstymo ir empatijos įgūdžius, kurie praverčia ir realaus gyvenimo situacijose. Skaitydami knygas galite geriau suprasti save, kitus ir supantį pasaulį. 

Knygų skaitymas – tai ne tik pramoga, bet ir būdas lavintis ir tapti geresniu žmogumi. Dalydamiesi savo mintimis, nuomonėmis ir jausmais apie knygas, galite sukurti bendruomenės ir priklausymo jai jausmą. Knygų skaitymas yra ir socialinis užsiėmimas, kurio metu galite bendrauti su kitais ir keisti pasaulį. Susitikime aptarsime, kas Jums yra skaitymas, kodėl skaitote knygas ir panagrinėsime šiuolaikines knygų formas ir būdus“, – kviečia lektorius. 

Skaitymo festivalis'23 | Knygos keičia(si)

A. Mickevičiaus viešoji biblioteka 
2023-06-15

0 komentarai (-ų):