Renkuosi mokyti. Kam reikalingas medijų raštingumas?Kviečiame klausyti naujausio „O čia pažymiui šitas?“ epizodo, kurio tema - „Kam reikalingas medijų raštingumas?“. Šiame epizode Ieva Lebedytė, chemijos, matematikos ir muzikos mokytoja, „Renkuosi mokyti!“ alumnė kalbina Viktor Denisenko, rašytoją, VU dėstytoją, mokslininką, propagandos ekspertą bei Povilą Šklėrių, rašytoją, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos medijų mokytoją, „Renkuosi mokyti!“ programos alumną. Epizode kalbama apie tai kas yra medijų raštingumas, kaip jo mokoma mokykloje, kuo medijų raštingumas svarbus, su kokiais iššūkiais šioje temoje susiduria tiek mokiniai, tiek mokytojai bei kaip didinti medijų raštingumą. 

Šis epizodas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Vokietijos ambasada Vilniuje ir skirtas stiprinti mokinių bei mokytojų pilietinį atsparumą ir kritinį mąstymą. 

Projektas „Renkuosi mokyti“
2023-06-19

0 komentarai (-ų):