Nacionalinė švietimo agentūra. VadovAUK #4. PRADŽIA tapus mokyklos vadovuPASKUTINIS #VadovAUK EPIZODAS! Jis skirtas aptarti PRADŽIĄ tapus ugdymo įstaigos vadovu. Studijoje pirmaisiais iššūkiais ir patirtimis dalijasi: Romas Turonis (teisininkas, mokyklų vadovų konsultantas); Aušra Gužauskienė (Kauno raj. Ilgakiemio mokyklos-darželio vadovė, mentorė); Lina Bairašauskienė (Vilniaus Maironio progimnazijos vadovė). APIE VadovAUK: tai pokalbiai tarp mokyklų direktorių, mentorių bei įvairių švietimo ekspertų apie tapimą ugdymo įstaigos vadovu. Mokyklų vadovų stygius šalyje – nemenka problema, dažniausiai iškylanti dėl įvairių šią profesiją supančių stereotipų. Tinklalaidės metu pašnekovai apžvelgs kiekvieną tapimu direktoriumi etapą, įrodys, jog tai nėra neįmanoma ir pakvies patiems apsvarstyti galimybę tapti vadovu. Nacionalinė švietimo agentūra 2023-06-09

0 komentarai (-ų):