Individualus mokymasis su elektroninių knygų skaitytuvu
Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)", pakvietė pedagogus išbandyti naują kvalifikacijos tobulinimo formą — individualų mokymąsi su elektroniniais knygų skaitytuvais.
2014 m. vasario 4 d. vykusiame devintajame seminare mokytojai turėjo galimybę praktiškai susipažinti su elektroninių knygų skaitytuvais ir išbandyti jų galimybes.
Lektorė, Ugdymo plėtotės centro Informacinių technologijų skyriaus metodininkė Alvida Lozdienė, papasakojo, į ką reikia atkreipti dėmesį pradedant naudotis elektroniniu skaitytuvu, kokias galimybes turi šis įrenginys, kaip galima jį pritaikyti mokykloje. Pedagogai pasidalijo įspūdžiais, ką naujo atranda, kokios naudos gauna iš elektroninio knygų skaitytuvo.

0 komentarai (-ų):