Produktyvusis mokymasis Lietuvoje: pirmųjų mokslo metų rezultatai ir įspūdžiai


Produktyvusis mokymasis Lietuvoje: pirmųjų mokslo metų rezultatai ir įspūdžiai.
Pranešėjai: Simona Plienaitytė, projekto „Alternatyvusis ugdymas" vadovė, Holgeris Mirovas (Holger Mirow), Europos produktyviojo mokymosi instituto IPLE vadovas, dr. Milda Brėdikytė, projekto „Alternatyvusis ugdymas" produktyviojo mokymosi konsultantė.
Įspūdžiais dalijasi: Aivaras Jerumbauskas, Kauno Rokų vidurinės mokyklos produktyviojo mokymosi mokinys, Silvija Žemaitaitytė, Kauno Rokų vidurinės mokyklos produktyviojo mokymosi mokinė, Asta Karlienė, Kauno Rokų vidurinės mokyklos produktyviojo mokymosi pedagogė, Vanda Mažeikienė, Kauno Rokų vidurinės mokyklos produktyviojo mokymosi pedagogė, Jūratė Burlingienė, Kėdainių praktinio mokymosi vietos mentorė, UAB „Jurasta" direktorė, Gita Kubilienė, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro vidurinės mokyklos direktorė, Gitana Stasytienė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos jaunimo skyriaus vedėja, Violeta Ramanauskaitė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos produktyviojo mokymosi pedagogė, Vaclovas Krikščiūnas, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro vidurinės mokyklos produktyviojo mokymosi pedagogas.
Projektas „Alternatyvusis ugdymas".
LR švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras.
2013 m. rugsėjo 17 d., Vilnius.
Parengė Daiva Liubamirskaitė.

0 komentarai (-ų):