Kitoks kūrybiškumo ugdymas. Vienos bibliotekos istorijaSu kuo Jums asocijuojasi meno galerija? Jauki, beveik kamerinė erdvė ar didelė moderni salė? Ant sienų kaba žinomų, pripažintų menininkų darbai? Dažniausiai būna būtent taip, tačiau šalia Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bibliotekos yra įsikūrusi Vieno kūrinio galerija, kurioje savo darbus gali rodyti visi gimnazijos moksleiviai. Tėra viena sąlyga — čia galima pristatyti vienintelį savo kūrinį. Kiekvienas jaunas menininkas ir jo kūrinys vertas ypatingo dėmesio, todėl kiekvienąkart rengiamas pristatymas. Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bibliotekoje taip pat galime sutikti tikrų eruditų, nes čia veikia Eruditų klubas „Tori", vartai į žinių, minčių ir vaizduotės pasaulį. 2014 m., Anykščiai. Parengė Julija Usova. Filmavo Daiva Liubamirskaitė. Kūrybinis ciklas „Mokyklų bibliotekų žinios". Ugdymo plėtotės centro projektas „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones".

0 komentarai (-ų):