Knygų herojai atgimsta Šešėlių teatreUžgęsta šviesos, žiūrovai nekantriai laukia spektaklio pradžios, o aktoriai — savo triumfo akimirkos. Pagaliau užuolaidos lėtai pakyla ir scenoje atgyja seniai pažįstamų, daug kartų skaitytų knygų herojai. Manote, kad šiandien su Jumis lankomės teatre? Jūs esate visiškai teisūs, tačiau vienas įdomus dalykas — jis yra įkurtas Alytaus rajono Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus vidurinės mokyklos bibliotekoje, o teatro aktoriai yra minėtos mokyklos mokiniai. Šis šešėlių teatras veikia antrus metus ir jame noriai dalyvauja vis daugiau moksleivių. Jis skatina ne tik vaikų kūrybiškumą, bet ir jų norą skaityti, gilintis į tekstą, padeda tiems, kas nedrąsiai jaučiasi prieš auditoriją, moko įveikti savo baimes ir aktyviai įsilieti į mokyklos gyvenimą bei atskleisti savo gebėjimus. Alytus, 2013 m. Parengė Julija Usova. Filmavo Daiva Liubamirskaitė. Kūrybinis ciklas „Mokyklų bibliotekų žinios". Ugdymo plėtotės centro projektas „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones".

0 komentarai (-ų):