Mentoriai pradedantiesiems pedagogamsUgdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)", 2013 m. spalio 14—17 ir 28—31 dienomis, vykdė pradedančiųjų pedagogų mentorių mokymus, kurių tikslas — padėti pradedantiesiems pedagogams pirmaisiais pedagoginio darbo metais. Pirmą kartą organizuojami mokymai konkrečiai mentorių grupei, kurie teiks profesinę pagalbą konkretiems pradedantiesiems pedagogams. Mokymų dalyviai bendrojo ugdymo mokyklų pedagogai, klausėsi pranešimų, diskutavo, praktiškai išbandė paramos kolegai modelio kai kuriuos aspektus. Mokymus vykdė Mokyklų tobulinimo centras. Reportaže apie mentorystės svarbą mokykloje kalba LR švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainius Numgaudis ir viena iš šių mokymų lektorių Vitalija Bujanauskienė. Apie tokių mokymų naudą pasisako dalyviai Jurgita Blažienė ir Saulius Skučas.

0 komentarai (-ų):