Gitanas Nausėda. Kolekcininko nuodėmės ir svajonės. J.L. Chreptavičiaus ...Ekonomisto, finansų analitiko ir bibliofilo Gitano Nausėdos vieša paskaita „Ką reiškia knyga mano gyvenime?“ Gitanas Nausėda: „Prabilus apie ekonomisto santykį su knyga, pirmiausia galvojama apie šūsnį profesinės literatūros, kuri pasiglemžia visą darbo laiką ir net laisvalaikį. Aš tokiam požiūriui prieštaraučiau. Mano gyvenime knyga leido atrasti daugybę man asmeniškai itin svarbių amerikų, įkvėpė drąsos netradiciniams projektams, o svarbiausia – leido pažinti nuostabių žmonių, kurių šiaip veikiausiai niekada nebūčiau sutikęs. Todėl norėčiau padiskutuoti ne tik apie savo knygų kolekciją, tačiau ir apie savo kuklius knygos leidybos bandymus ir dar daug ką kita...“ LMA Vrublevskių biblioteka. 2014 m. lapkričio 12 d., Vilnius. Vaizdo įrašą parengė Ligita Mikulėnienė.

0 komentarai (-ų):