Sabina Kalibataitė: „Paaugliui muzika tampa oaze“
Sabina Kalibataitė: „Paaugliui muzika tampa oaze, kurioje jis jaučiasi saugus"
Sabina Kalibataitė yra Rūtos Miura (Ruth Miura), Europos Suzuki asociacijos ekspertės, tiesiogiai iš dr. Š. Suzuki perėmusios mokymo metodiką, mokinė. Šiuo metu Sabina Kalibataitė siekia gauti tarptautinį I lygio Suzuki fortepijono mokytojos diplomą. Dirba Naujininkų vidurinėje mokykloje, kuria mažųjų Suzuki pianistų klasę, akomponuoja įvairiems renginiams. 2009 m. įstojo ir aktyviai dalyvauja Lietuvos Suzuki asociacijos veikloje. 2010 m. dalyvavo tarptautinėje Suzuki stovykloje. Tobulinosi Suzuki metodo ekspertų iš Ispanijos, Suomijos, Belgijos vedamuose „Master class" užsiėmimuose. Sabina Kalibataitė mokėsi Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje fortepijono klasėje. Per penkerius metus baigusi muzikos mokyklos programą, 1989 m. įstojo į Kauno J.Gruodžio konservatoriją, choro dirigavimo specialybę. Mokėsi L.Januškienės klasėje ir 1993 m. baigė konservatoriją su pagyrimu. 1993--1999 m. studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Instrumentinės ir vokalinės muzikos fakultete, doc. N. Kazakauskienės klasėje. Įgijo bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius. Studijų metais mokė vaikus groti fortepijonu ir akomponavo vaikų dainų ir šokių studijai „Žolynėlis".
2014 m. balandžio 5 d., Vilnius. Parengė Živilė Gapšienė.
Kūrybinė serija „Pokalbiai apie mokytojus".

0 komentarai (-ų):