Paramos kolegai modelis — šiuolaikinė kvalifikacijos tobulinimo formaReportaže pristatoma Ugdymo plėtotės centro, įgyvendinamo projekto „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ veikla „Paramos kolegai (Peer coaching) modelio diegimas“. Organizuojami 10 dienų 80 val. mokymai pagal Fasilitatorių mokymų programą. Programa skirta ne tik lavinti programos dalyvių įgūdžius, bet ir parengti juos ugdomojo vadovavimo kompetencijas ir žinias ugdyti kituose asmenyse. Reportaže projekto veiklos „Paramos kolegai (Peer coaching) modelio diegimas“ vadovė Snieguolė Dinapienė, plačiau pristatė veiklą. Vienas iš programos lektorių dr. Aurimas Marijus Juozaitis pristatė fasilitavimą kaip vieną iš šiuolaikinių mokymosi formų. Įspūdžiais apie šiuos mokymus ir jų naudą dalijosi mokymų dalyvės Tatjana Kriliuvienė ir Rita Vaigauskienė.
Ugdymo plėtotės centras, 2014.

0 komentarai (-ų):