Alizavos mokyklos bibliotekos sėkmės istorija


Jeigu reikėtų dviem žodžiais apibūdinti Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekos veiklą, tai būtų: neįtikėtina ir įkvepianti. Neįtikėtina, kaip vienas žmogus sugeba įkvėpti visą mokyklą dalyvauti įvairiuose konkursuose, skaitymo skatinimo programose, kituose renginiuose, o svarbiausia, randa tam laiko, resursų ir motyvacijos. Be to, tai puikus pavyzdys, kaip bibliotekininkas, net ir atokiai įsikūrusioje mokyklos bibliotekoje, sugeba organizuoti puikius renginius, pasikviesti visoje šalyje žinomų žmonių ir dovanoti moksleiviams bei jų tėveliams tokias šventes, kurių gali pavydėti net didmiesčio bibliotekos. O viso to „kaltininkė" — energinga ir veikli bibliotekininkė Danutė Miknevičienė.
Alizava, Kupiškio r., 2013 m.
Parengė Julija Usova.
Kūrybinis ciklas „Mokyklų bibliotekų žinios".
Ugdymo plėtotės centro projektas „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones".

0 komentarai (-ų):