Nuolatinio mokymosi kelyje: projekto patirtys (2014 metai)
Ugdymo plėtotės centras nuo 2012 m. gegužės 23 d. vykdo projektą „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“. Reportaže projekto rezultatus pristato Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis ir projekto vadovė Rasa Šavareikaitė.
Projektas skirtas pedagogų kvalifikacijos tobulinimo procesui gerinti: sukurtas pedagogų kvalifikacijos tobulinimo karjeros modelis, išbandytos švietimo inovacijos, naujos pedagogų kvalifikacijos tobulinimo formos. Sukurta „Mokytojo televizija“, fiksavusi projekto renginius ir rengusi mokomuosius filmus bei reportažus.
Projekte atsižvelgta į pedagogų kvalifikacijos tobulinimo aktualijas, sudarytos galimybės mokytojams dalyvauti pedagogų savivertės didinimo mokymuose, vyko renginiai švietimo institucijų vadovams ir asociacijų nariams. Pedagogams renginius vedė Lietuvos ir užsienio ekspertai. Lietuvos mokyklų pedagogai turėjo galimybę išvykti į užsienio šalis tobulinti savo kvalifikaciją.
Projekto mokymuose jau sudalyvavo apie 9 tūkst. pedagogų.

0 komentarai (-ų):