Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Mokyklos gyvojo kampelio augintiniaiAr esate iš arti matę Madagaskaro tarakonų, vietnamietiškųjų gyvalazdžių, maldininkų ar sraigių achatinų? Ateikite į laboratorijas atkeliaujantį mokyklos gyvąjį kampelį ir visus juos pamatysite. Turėsite progą ne tik pamatyti, kaip jie maitinasi, juda, kovoja ir gąsdina priešus, bet ir nusifotografuoti su milžinišku maldininku. Sužinosite, kaip šiuos gyvūnus auginti, kuo maitinti, kaip prižiūrėti, kaip pačiam pasigaminti terariumą. Vėliau per mikroskopus stebėsite vabzdžių kūno dalis ir pažinsite juos dar geriau. 
Lektorės: Virginija Spundzevičienė, Karolina Alfavickaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla). 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):