New EdTech Classroom. EdTech Tools to Gamify Learning („EdTech“ įrankiai, skirti sužaidybinti mokymąsi)Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato programas: „Quizlet“, „Flocabulary“, „Jamboard“, „Google Slides“, „Gimkit“, „Quizizz“, „Blooket“, „Prodigy“, „ST Math“, „Classcraft“ ir kt. Šios programos gali padėti sužaidybinti mokymąsi klasėje, padidinti mokinių įsitraukimą, individualizuoti ugdymą ir pagerinti akademinius rezultatus.

Learn how to use EdTech tools to gamify learning in this week's New EdTech Classroom live show hosted by Sam Kary. In this show, Sam will show you how to use programs like Quizlet, Flocabulary, Jamboard, Google Slides, Gimkit, Quizizz, Blooket, Prodigy, ST Math, Classcraft and more to introduce gamification and game-based learning into your classroom to increase student engagement, personalize instruction, and improve academic outcomes! 

New EdTech Classroom. 
2021-03-16.

0 komentarai (-ų):