Nacionalinė švietimo agentūra. Nuotolinis susitikimas, skirtas aptarti ugdymo turinio skaitmeninimą2021 m. vasario 23 d. vyko nuotolinis susitikimas, skirtas aptarti ugdymo turinio skaitmeninimą.Susitikimo metu kalbėta apie ugdymo turinio skaitmeninimą, DNR lėšų panaudojimą mokyklose 2020 metais, pristatytas skaitmeninių mokymo priemonių sąrašas, papasakota apie Nacionalinės švietimo agentūros skaitmenines mokymo priemones, pateiktos nuorodos surasti metodinės medžiagos. Dalyviai išgirdo apie skaitmeninių mokymo priemonių atnaujinimą: lūkesčius ir iššūkius. Buvo kalbama apie naujų skaitmeninių mokymo priemonių kūrimą, taip pat atnaujintų Bendrųjų ugdymo programų atvaizdavimą. Apie visa tai, ir daugelį kitų dalykų, susitikime kalbėjo, mintimis ir įžvalgomis dalijosi Nacionalinės švietimo agentūros atstovai. 
Nacionalinė švietimo agentūra.
2021-03-02

0 komentarai (-ų):