Lietuvos nacionalinė biblioteka. Edukacijų ciklas „Iliustruotojai piešia vaikams“. Lina Eitmantytė-Valužienė piešia vaikams„Iliustruotojai piešia vaikams“ – tai edukacinis vaizdo įrašų ciklas, kuriame knygų dailininkai supažindina mažuosius ir knygos menu besidominčius žiūrovus su knygų iliustracijų kūrimo procesu. 

Projektas kviečia vaikus patiems namuose susikurti patinkantį personažą, eksperimentuoti ir išbandyti skirtingas iliustracijų kūrimo technikas. Knygų dailininkė, literatūrinio žurnalo „Laimiukas“ vyriausioji redaktorė ir dizainerė Lina Eitmantytė-Valužienė iliustravo Antano A. Jonyno knygą „Skambanti ABC“, autorinę knygą „Gamtos ratas mažiesiems“ ir Selemono Paltanavičiaus knygas vaikams „Tukas lieka vienas“, „Girios paštas“, „Jei rašysi laišką girion“, „Brunas“, „Maži ežiuko sapnai“ ir daugelį kitų. L. Etmantytės-Valužienės iliustruotose knygose vyrauja gamtos pasaulis, kuriame galima atrasti įvairiausių gyvūnų. 
Vaizdo įraše autorė supažindina su vienu dažniausiai sutinkamų jos iliustruotų knygų personažu – ežiuku, ir dalijasi kūrybiniu iliustracijos sukūrimo procesu.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
2021-03-19

0 komentarai (-ų):