Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Žiemos žaidimai ir atradimaiVisi laukiame žiemos su jos teikiamais smagumais – krintančiu sniegu bei žvilgančiu ledu. O ar žinote, kad galima pasigaminti dirbtinio sniego ir ledo? Užsiėmimo metu galėsite ne tik pasigaminti, bet ir išbandyti jų savybes. Iš sniego nusilipdysite norimą darbelį, iš ledo kubelių – norimą statinį. O patys kantriausieji tirpstančio ledo ir dažų pagalba sukurs nepakartojamą piešinį ant popieriaus. 
Lektorės: ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Zita Trakšelienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gražina Petrikauskienė (Tauragės vaikų reabilitacijos centras-mokykla „Pušelė“). 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):