Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Kuriu, žaidžiu, atranduKviečiame jus naujai atrasti paprastus, bet jau primirštus žaislus. Tam, kad galėtum patirti kūrybos ir atradimo džiaugsmą, kartais reikia visai nedaug – tik pasitelkti savo fantaziją! Naudodami įvairias artimoje aplinkoje lengvai randamas medžiagas ir priemones pasigaminsite stebuklingą sukutį, linksmąją šaudyklę ir tuo pačiu suprasite, kodėl ir kaip jie veikia. O patys kantriausieji pasigaminsite skudurinę lėlytę Mildutę, kuri taps jūsų kasdiene bičiule. Tapkite konstruktoriais ir kūrėjais! 
Lektorės: specialiųjų poreikių mokinių mokytoja metodininkė Lina Jomantienė, auklėtoja metodininkė Irena Naujokienė (Tauragės vaikų reabilitacijos centras-mokykla „Pušelė“) 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):