School Education Gateway. Online bullying in school (Kova su internetinėmis patyčiomis mokykloje)


Kasdienis virtualus bendravimas didina neigiamą patyčių poveikį, taip pat tarp vaikų ir paauglių mokykliniame kontekste. Tačiau, vadovaujant mokytojui, klasėje patyčių gali pasitaikyti rečiau. Seminare supažindinama su internetinėmis patyčiomis, pateikiamos kovos su patyčiomis priemonės ir pristatomi praktinių projektų pavyzdžiai.
 
The expansion of everyday digital communication has exacerbated the negative impact of bullying, also among children and adolescents in the school context. But in a class where there is good guidance, bullying may occur less frequent. The webinar gives an introduction to (cyber)bullying, presents anti-bullying measures, and showcases practical projects for the classroom.
 
Europos Komisijos portalas mokykloms „School Education Gateway“.
2021-03-02.

0 komentarai (-ų):