School Education Gateway. Online bullying in school (Kova su internetinėmis patyčiomis mokykloje)


Kasdienis virtualus bendravimas sustiprino neigiamą patyčių poveikį, taip pat tarp vaikų ir paauglių mokykliniame kontekste. Tačiau klasėje, vadovaujant mokytojui, patyčios gali pasitaikyti rečiau. Internetiniame seminare supažindinama su internetinėmis patyčiomis, pateikiamos kovos su patyčiomis priemonės ir pristatomi praktiniai klasės projektai.
 
The expansion of everyday digital communication has exacerbated the negative impact of bullying, also among children and adolescents in the school context. But in a class where there is good guidance, bullying may occur less frequent. The webinar gives an introduction to (cyber)bullying, presents anti-bullying measures, and showcases practical projects for the classroom.
Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“.
2021-03-02.

0 komentarai (-ų):