TEDx Talks. Climate lessons we taught children but didn’t learn ourselves (Klimato pamokos, kurias davėme vaikams, bet patys neišmokome)Virginijus Sinkevičius yra ES aplinkos, vandenynų ir žuvininkystės komisaras. Jis išsamiai apibūdina ES žaliųjų susitarimų pastangas klimato kaitos srityje, kartu nagrinėdamas pagrindinį Europos atkūrimo plano vaidmenį formuojant mūsų ekonominės ir aplinkos būklės ateitį. Virginijus Sinkevičius pabrėžia tvarių investicijų svarbą, paaiškindamas esminę žemės ir visuomenės gerovės sąsają .

Virginijus Sinkevičius is the EU Commissioner for the Environment, Oceans and Fisheries. He elaborates on the EU Green Deal efforts towards climate change while exploring the fundamental role the European recovery plan has in shaping the future of our economical and environmental state. Virginijus Sinkevičius stresses the importance of sustainable investments by explaining the fundamental interconnection between the earth's and society's wellbeing. 

TEDx Talks. 
2021-03-10

0 komentarai (-ų):