Paroda „Mokykla 2020“. Tarptautinis matematikos konkursas PANGEA – tiems, kas mėgsta matematiką ir nori sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis (su vertimu į gestų k.)Matematika – vienas iš svarbiausių mokomųjų dalykų ugdymo procese. Deja, daugelis mokinių matematiką vis dar laiko „baubu“ – sunkiu dalyku. Dauguma mokinių nepasitiki savo jėgomis, jų santykis su matematika: „Užsimerki ir neri.“ Štai čia ir prireikė PANGEA matematikos konkurso, kurio tikslas – populiarinti matematiką ir sudaryti galimybę tobulėti gabiems mokiniams. Konkursas skirtas 1–10 klasių mokiniams ir vyksta visoje Lietuvoje. PANGEA filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika, nes pirmajame etape pusė uždavinių yra įveikiami visiems. Tai kelia mokinių savivertę ir įtvirtina jų gebėjimus. Matematikai gabūs mokiniai motyvuojami domėtis toliau, silpnesni paskatinami atrasti savo stipriąsias puses – juk niekas nepaskatina labiau negu sėkmė. Konkursas PANGEA buvo pradėtas organizuoti 2007-aisiais Vokietijoje. Šiandien PANGEA vyksta septyniolikoje Europos šalių. Dalyvių skaičius (ir šalių, ir mokinių) kasmet didėja. Praėjusiais metais konkurse dalyvavo daugiau kaip 700 tūkst. dalyvių. Lietuvoje pirmą kartą PANGEA įvyko 2014 metais. Konkursą organizuoja VIMS – International Meridian School. 
Lektorius: Andrius Berniukevičius, VIMS – International Meridian School. 
Moderuoja Ana Pavilovič-Jančis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė. 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):