Lietuvos nacionalinė biblioteka. Edukacijų ciklas „Iliustruotojai piešia vaikams“. Eídvilė piešia vaikams„Iliustruotojai piešia vaikams“ – tai edukacinis vaizdo įrašų ciklas, kuriame knygų dailininkai supažindina mažuosius ir knygos menu besidominčius žiūrovus su knygų iliustracijų kūrimo procesu. Projektas kviečia vaikus patiems namuose susikurti patinkantį personažą, kviečia eksperimentuoti ir išbandyti skirtingas iliustracijų kūrimo technikas. Eídvilė – knygos autorė ir dailininkė, iliustravusi ne vieną puikiai žinomą knygą vaikams: „Monstras numeris du“, „Ketvirtadienį“, „Kas aš toks?“ „Daugiau nei piratė“ ir kt. Vaizdo įraše iliustratorė pristato savo autorinės knygos „ Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“ personažus. Knygoje pasakojama istorija apie kiek netikėtą draugystę, užsimezgusią tarp pelės Pupelės ir, regis, paprasčiausio – bet iš tiesų visai nepaprasto – kibiro vardu Čarlis. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-03-05

0 komentarai (-ų):