LMNŠC nuotolinių gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Išmaniosios varlės ir kitos džiunglių paslaptysIšgirdus apie varliagyvius, daugumai nekyla minčių apie po žeme gyvenančias ir į sliekus panašias kirmrausas arba apie spalvingas ir savo vaikais besirūpinančias varles medlaipes. Lietuvoje tėra 13, o visame pasaulyje net 8000 varliagyvių rūšių. Nors varliagyviai prisitaikė gyventi visuose pasaulio kampeliuose, išskyrus Antarktidą, jų didžiausia įvairovė yra šiltuose ir drėgnuose atogrąžų miškuose. Šios paskaitos metu susipažinsime su varliagyvių įvairove ir jų gyvenimo ypatumais. Lektorius pasidalins savo įspūdžiais, moksliniais darbais ir nuotraukomis iš ekspedicijų tyrinėjant varliagyvius Pietų Amerikos atogrąžų miškuose, aptars grėsmes, kylančias varliagyviams visame pasaulyje. 
Pristato dr. Andrius Pašukonis. 
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2021-03-04

0 komentarai (-ų):