Edukacijos forumas „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) ir Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija (LETA) š. m. vasario 25 d. 15 val. organizavo trečiąjį Edukacijos forumą „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“, kuriame pristatyti 2020 metais atliktų švietimo srities tyrimų, skirtų sprendimams dėl COVID-19 padarinių, rezultatai. Tyrimus finansavo Lietuvos mokslo taryba. Forume aptarti Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkų atlikti tyrimai: „Ugdymas nuotoliniu būdu pandemijos ir kitų krizinių situacijų metu“, „Nuotolinis vaikų ugdymas pandemijos dėl COVID-19 metu: grėsmės bei galimybės ekosisteminiu požiūriu“ ir „Nuotolinio darbo ir mokymo proceso organizavimo modelis ir rekomendacijos ekstremaliam ir pereinamajam laikotarpiui“. Kviečiame dalyvauti bendrojo ugdymo ir aukštųjų mokyklų, savivaldybių atstovus, švietimo praktikus, švietimo politikos kūrėjus, ugdymo mokslų atstovus, tyrėjus, visus, kuriems aktualūs edukacijos tyrimai ir sprendimų paieškos. Su tyrimų rekomendacijomis ir išvadomis galima susipažinti: https://www.smm.lt/web/lt/naujienos/svietimas-covid-19-salygomis/tyrimai-rek Kviečiame žiūrėti bendrojo ugdymo ir aukštųjų mokyklų, savivaldybių atstovus, švietimo praktikus, švietimo politikos kūrėjus, ugdymo mokslų atstovus, tyrėjus, visus, kuriems aktualūs edukacijos tyrimai ir sprendimų paieškos. 
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2021-02-26

0 komentarai (-ų):