Paroda „Mokykla 2020“. Kauno m. muziejaus nuotolinė edukacija (su vertimu į gestų k.)Kviečiame Lietuvos mokytojus susipažinti su Kauno miesto muziejaus nuotolinės edukacijos veiklomis, kurios pagilins mokinių dalykines žinias, praplės akiratį ir išmokys naujų dalykų. Siūlome net keturis nuotolinius istorinės ir muzikinės tematikos užsiėmimus: „Prieš 100 metų: svarbiausi Steigiamojo Seimo darbai Kaunui ir Lietuvai“, „Viktorina Kauno pilyje,“ „Lietuvių liaudies instrumentų šalyje“, „Kai ponų nėra namie“. Užsiėmimai gali ir papildyti mokinių kultūrinį ugdymą, ir atstoti dalyko pamoką. Pristatymo metu galėsite ne tik susipažinti su užsiėmimų turiniu, bet ir užduoti mūsų edukatoriams rūpimus klausimus. 
Lektoriai: muziejininkas Simonas Jazavita, edukatoriai Saulius Lipinskas, Giedrius Karpinskas, Jurgita Ragaišienė, Kauno miesto muziejus. 
Moderuoja Ana Pavilovič-Jančis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė. 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):