Paroda „Mokykla 2020“. Skaitmeninė ikimokyklinio ugdymo mokykla (su vertimu į gestų k.)Nuotolinis ugdymas(is) – iššūkis visiems: pedagogams, vaikams ir jų tėvams. COVID-19 pandemijos karantino metu, užvėrus vaikų darželių duris, pedagogus užgulė didžiulė atsakomybė, kaip teisingai ir kokybiškai naudotis skaitmeninėmis ugdymo priemonėmis: interaktyviomis lentomis, interaktyviomis grindimis, kompiuterių programėlėmis, planšetiniais kompiuteriais, kaip reikėtų mokyti vaikus naudotis virtualia erdve, kad ji taptų ne tik žaidimų, pramogų, bet ir edukacine veikla. Renginyje dalijamės darbo patirtimi, kaip karantinas patikrino pedagogų, vaikų ir jų tėvų gebėjimą priimti iššūkius, taip pat spręsti įvairias problemas. Aptariame, koks didžiulis darbas atliktas, siekiant ugdymuisi pritaikyti šiuolaikines mokymosi ir komunikavimo priemones, mažylių ugdymą perkeliant į virtualią erdvę. 
Lektorė: Regina Ivanauskaitė, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktorė.  
Moderuoja Virginija Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė.

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):