Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Atsiprašykime išmaniojo telefonoMokytojai dar vis aršiai kariauja su mokinių išmaniaisiais telefonais, bet veltui. Išmanusis telefonas yra nuostabus įrenginys ir puikiai gali būti panaudotas, ypač dabar, kai ugdymo procesas yra suvaržytas antivirusinių reikalavimų. 
Išmanusis telefonas turi magnetometrą, giroskopą, termometrą, barometrą ir 14 kitų įvairių jutiklių. Tai galinga gamtos mokslų laboratorija, esanti kiekvieno mokinio kišenėje ir ją galima panaudoti mokinių tiriamajai veiklai. Socialinių mokslų pamokose telefonas gali skaičiuoti žodžius, padėti dalintis tekstais, vaizdais. Pėdometras, greičio matuoklis, chronometras praverčia kūno kultūros pamokose. Dailės ar kitose pamokose, kuriose ugdoma mokinių saviraiška, telefonas gali išgauti bet kokią spalvą, garsą ar muziką. Dalyviai sužinos ir išbandys daug išmaniojo telefono galimybių, kurias galima panaudoti ugdymui. Taip pat medžiaga tinka mokyklų turimiems planšetinių kompiuterių komplektams. 

Lektorius: Stasys Kirdeikis (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija). 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):