Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Ateities laiškas ant molioKeramika – malonus ir raminantis darbas su moliu. Molis sugeria neigiamas emocijas, o lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti – suteikia daug gražių bei džiaugsmingų akimirkų. Įsitrauksite į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, atskleisite mokymosi tyrinėjant praktinio taikymo galimybių įvairovę, atrasite ryšį tarp įvairių mokomųjų dalykų, išmoksite tyrinėti ir kurti, suprasite, kad negabių žmonių nėra, tiesiog reikia įdėti pastangų. Lipdydami iš molio išlaisvinsite savo fantaziją, susipažinsite su molio plastinėmis savybėmis, išmoksite išploti, kočioti, pjauti, rašyti jame, kurti reljefinius kūrinius. O dar turėsite galimybę pamatyti kaip žiedžiama žiedimo ratu. Smalsu, ką galėsite nusilipdyti? Tai mini laiškelis augalėliui. Laiškelis iš molio su magnetu, kad būtų galima lengvai pakabinti ant vertikalių metalinių paviršių. Šią dovanėlę puikiai pasigaminsite namuose nuotoliniu būdu, turėdami minimalias priemones ir taip galėsite nudžiuginti savo artimuosius. Gal tai taps jūsų dovana artimiesiems gimtadienio, Kalėdų ar kita proga? Ko reikės? Molio arba plastilino, modelino, sūrios tešlos; volelio (kočioti molį); pakloto stalui; įvairių priemonių įspaudams (pvz. flomasterių kamštukų). 
Lektorės: Vanda Bartkevičienė, Neringa Butienė, Jūratė Smailienė. 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):