Lietuvos nacionalinė biblioteka. Ciklas „Partizaninis karas XXI a. žmogaus akimis“. Lietuvos partizanų valstybė ir Juozo Albino Lukšos vaidmuoLietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdis ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centras kviečia pasiklausyti penktojo paskaitų-pokalbių ciklo „Partizaninis karas XXI a. žmogaus akimis“ pokalbio. Belaukiant Vasario 16-osios šventės istorikė dr. Aistė Petrauskienė kartu su Konstitucinio Teismo pirmininku prof. dr. Dainiumi Žalimu klausytojus sugrąžina prie pamatinės valstybingumo temos. Kelia klausimus ir ieško atsakymų dėl teisinio Lietuvos statuso okupacijos metais, partizanų vaidmens siekiant veikti pogrindžio valstybėje, aptaria Juozo Albino Lukšos vaidmenį ir jam suteiktus Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio įgaliojimus atstovauti užsienyje. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-02-15

0 komentarai (-ų):