TED-Ed. Presentation literacy is the skill of the future (Viešojo kalbėjimo įgūdžių reikšmė)Istorijų pasakojimas yra senovės menas, vystydami kalbą ir kultūrą, išmokome pasidalyti savo istorijomis, mintimis ir svajonėmis. Istorijų pasakojimas peraugo į viešą kalbėjimą, o mūsų auditorija interneto dėka yra visas pasaulis, ne tik laužas. Chrisas Andersonas gilinasi, kodėl viešojo kalbėjimo įgūdis yra ateities įgūdis. Chriso Andersono pamoka, režisierius – Avi Ofer.

Storytelling is an ancient art; as humans developed language and culture, we learned to share our stories, thoughts, and dreams. And that storytelling evolved into public speaking, and our audience thanks to the internet  is the whole world, not just a campfire. So how can we make our voices heard in such a busy space? Chris Anderson digs into why presentation literacy is the skill of the future. Lesson by Chris Anderson, directed by Avi Ofer. 

TED-Ed. 
2021-02-18

0 komentarai (-ų):