LMNŠC nuotolinių gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Varliagyviai: įvairovė ir jų gyvenimo ciklasPažintis su šaltakraujų gyvūnų atstovais – varliagyviais. Išsiaiškinsime, kada ir kaip varliagyviai atsirado, kuo jie yra ypatingi bei reikšmingi aplinkai. Pasaulyje priskaičiuojama apie 7000 varliagyvių rūšių, bet ar daug apie juos žinome? Kaip vystosi varliagyvis, koks yra jo gyvenimo ciklas? Aptarsime varliagyvių metamorfozės etapus, neįtikėtiną prisitaikymą ir jų gynybos mechanizmus, kuriais varliagyviai tikrai gali nustebinti. Varliagyvius pamatyti galime ne tik prie vandens telkinių. Jie paplitę ir tokiose aplinkose, apie kurias nebūtume pagalvoję. O ar žinote, kiek rūšių varliagyvių gyvena Lietuvoje? Susipažinsime su rečiausiais ir saugomais mūsų šalies varliagyviais, sužinosime kokios varliagyvių rūšies išsaugojimo projektą vykdo Lietuvos zoologijos sodas. Pažintis su varliagyviais bus spalvingesnė, nes pasisvečiuosime pas Lietuvos zoologijos sode gyvenančias įvairiaspalves varles. 
Pristato edukologė Vytautė Beinarienė. 
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2021-02-12.

0 komentarai (-ų):