LMNŠC nuotolinių gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Seniausi pasaulio gyventojai – ropliaiRoplių pasaulio pažinimo istorija mena dinozaurų laikus. Šie gyvūnai sukelia mums įvairių emocijų: vieni jais žavimės ir laikome juos kaip augintinius namuose, kiti – bijome. Edukacijos metu susipažinsime su roplių biologine įvairove. Išsiaiškinsime, kokios gyvūnų grupės priklauso ropliams, kodėl juos vadiname šaltakraujais gyvūnais, kuo ypatinga jų oda, kaip jie rūpinasi savo jaunikliais, ir atskleisime dar daug paslapčių apie šiuos gyvūnus. Papasakosime apie Lietuvoje gyvenančias roplių rūšis ir kodėl Lietuvos zoologijos sode vykdomas balinio vėžlio populiacijos išsaugojimo projektas. Pamokos pabaigoje sužinosime apie invazinių vėžlių rūšių grėsmę mūsų vienintelei nykstančiai balinio vėžlio rūšiai ir kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie šios rūšies išsaugojimo. 
Pristato lektorė Violeta Lazarevičienė.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2021-02-02.

0 komentarai (-ų):