Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Triukai su vandeniuAr kada pagalvojote, kad vandenį galime panaudoti ne tik buityje, pramonėje, mokykloje, įvairiems bandymams atlikti, bet ir triukams? Pagrindinis triuko tikslas – priversti žmones stebėtis. Vis dėlto dažniausiai ne tik stebimės, bet ir norime sužinoti, kaip tas triukas atliekamas, išmokti jį atlikti. Esame tikri, kad triukai su vandeniu sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Lektorės: pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Stankaitienė; direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė (KTU Vaižganto progimnazija).

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):