Vaizdo konferencija „Ugdymo turinio atnaujinimas: kas vyksta?“Kviečiame žiūrėti pirmąją (nuo šių metų pradžios kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamą) vaizdo konferenciją „Ugdymo turinio atnaujinimas: kas vyksta?“ 

Šio mėnesio konferencijos PROGRAMA:
📌Bendrųjų programų atnaujinimas. Irena Raudienė, ŠMSM Bendrojo ugdymo departamento, Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja. 
📌Kodėl kompetencijomis grįsta programa. Doc. dr. Emilija Alma Sakadolskienė, Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos docentė, Lietuvos Švietimo tarybos narė. 
📌Bendrųjų programų atnaujinimo darbai. Saulė Vingelienė, NŠA Ugdymo turinio departamento, Ugdymo turinio rengimo skyriaus vedėja.

Nacionalinė švietimo agentūra. 
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2021-02-01

0 komentarai (-ų):