Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Svarbi maža detalė. Kam reikalingos laive virvės?Kviečiame susipažinti, kam laivuose naudojamos virvės. Susipažinsite su senuoju virvių vijimo būdu ir nusivysite draugystės apyrankes. Apskaičiuosite, kiek procentų, kartų ar ilgio matavimo vienetų sutrumpėjo apyrankė, lyginant su siūlų ilgiu. Išmoksite pamatuoti be liniuotės, žaisite Alias žaidimo principu žaidimą Kahoot programėle, konvertuosite senuosius matavimo vienetus į dabartinius matavimo vienetus. Aptarsite gautų matavimų tikslumą, kas įtakojo paklaidas. Išmoksite apytiksliai apskaičiuoti dabartinius matavimo vienetus, naudodamiesi MS Excel programa ir įsivertinti H5P įrankiu. Kūrybiškumas, bendradarbiavimas ir tarpdalykinių žinių taikymas bus jūsų palydovas viso užsiėmimo metu! 
Lektorės: Daiva Tamkuvienė, Dovilija Jančiauskienė, Asta Pakėnienė (Klaipėdos Sendvario progimnazija). 
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“.
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):