Mokykla „Paroda 2020“. Geografinių informacinių technologijų (GIS) kūrybinės dirbtuvėsDirbtuvėse pristatoma, kaip geografinės informacijos sistemos (GIS) technologijos suteikia galimybes kurti interaktyvius žemėlapius, taikomąsias programas, pristatyti geografinių tyrimų rezultatus ir jais dalytis. Be to, renginyje pristatomas kūrybinis žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“.
Lektoriai: Jurgita Rimkuvienė, Hnit-Baltic; Aušra Skrebienė, Panevėžio raj. Raguvos gimnazijos geografijos mokytoja; Marius Mikelionis, Vilniaus licėjaus 11-okas.
Moderuoja Jūratė Drazdauskienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):