Paroda „Mokykla 2020“. 4K modelis: aš kuriu, aš keičiu, aš kitiems, aš su kitais (su vertimu į gestų k.)Geros mokyklos koncepcijoje tvirtinama, kad mokykloje ugdymas neturi būti savitikslis, o verčiau turėtų padėti mokiniui ugdytis įvairias jam ir visuomenei svarbias kompetencijas. Mokiniai turi suvokti save kaip asmenybes, pasitikėti savo jėgomis ir džiaugtis savo pasiekimais, bet tuo pačiu išmokti kantriai įveikti nesėkmes, priimdami naujus iššūkius kaip kelią į tobulėjimą. Vienas iš būdų pasiekti šiuos tikslus – šiuo metu plėtojamas 4K modelis, kuris skatintų kiekvieno mokinio prasmingą dalyvavimą neformaliose veiklose. Modelio tikslas – ugdyti mokinių įgūdžius savarankiškai keltis tikslus, įsivertinti savo progresą bei reflektuoti apie asmeninę mokymosi prasmę. 
Lektoriai: Šarūnas Genys, Gabija Kajėnaitė ir Lukas Stakėla. Moderuoja Virginija Navickienė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė.

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“.
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):