School Education Gateway. Curriculum for students of the 21st century (Ugdymo turinys XXI amžiaus mokyklose)Kokius įgūdžius mokiniai turi išsiugdyti šių dienų mokyklose? Nacionalinių bendrųjų mokymo programų atnaujinimas vaidina svarbų vaidmenį atspindint žinias, kurių mokiniai turi įgyti, kad įvaldytų XXI amžiaus įgūdžius. Seminaro pradžioje supažindinama su 2020 metų EBPO leidiniu „What Students Learn Matters“. Antrasis pranešimas pristato „Erasmus +“ projektą „STEAME“ (Mokslas-Technologijos-Švietimas-Menai-Matematika-Verslumas). 

 What are the skills students need in to be taught in schools? Redesigning national curricula plays an important role for reflecting the knowledge that students need to acquire to master the skills of the 21st century. In the first part of the webinar, you will be introduced to the 2020 OECD publication “What Students Learn Matters”. The second presentation will showcase the Erasmus+ project STEAME (Science-Technology-Education-Arts-Mathematics-Entrepreneurship). This webinar took place on Tuesday, 26 January 2021. 

Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“. 
2021-02-01.

0 komentarai (-ų):