Vystomojo bendradarbiavimo platformos pamokų ciklas. Humanitarinė veikla ir principaiVystomojo bendradarbiavimo platforma pristato interaktyvias internetines pamokas 5–12 klasių mokiniams. Tai pamokos apie mūsų globalų pasaulį, leidžiančios moksleiviams įgyti papildomų įdomių žinių. 
Pamoka apie humanitarinę pagalba pristato pagrindinius humanitarinio veiksmo principus, kuriais galima vadovautis ne tik esant humanitarinėje misijoje, bet ir kasdieniame gyvenime. Pamoka leidžia suprasti, kad humanitarinės pagalbos teikimas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis daug ką apmąstyti. 
Pamoka sudaryta iš dviejų dalių: 1) vaizdinė dalis, kurioje pristatoma šiek tiek teorinės medžiagos; 2) praktinė užduotis, įgyvendinama grupėje. 
Praktinė užduotis – apie humanitarinę pagalbą. 
Praktinę užduotį galima rasti Vystomojo bendradarbiavimo platformos svetainėje

Vystomojo bendradarbiavimo platforma. 
2020-11-30

0 komentarai (-ų):