Vystomojo bendradarbiavimo platformos pamokų ciklas. Klimato kaitaVystomojo bendradarbiavimo platforma pristato interaktyvias internetines pamokas 5–12 klasių mokiniams. Tai pamokos apie mūsų globalų pasaulį, leidžiančios moksleiviams įgyti papildomų įdomių žinių. 
Pamoka apie klimato kaitą paliečia kiek kitokius nei įprasta klimato kaitos aspektus. Ši tema šiandien aptarinėjama dažnai, o pagrindinės jos problemos ir priežastys, ko gero, visiems gerai pažįstamos. Tačiau ši pamoka siekia atskleisti nevienodą klimato kaitos poveikį skirtingiems pasaulio regionams, t. y. ypač neproporcingai didelius jos padarinius Azijoje, Afrikoje, Pietų Amerikoje. Vis dėlto, nors valstybės šiuose regionuose kenčia labiausiai, pamoka supažindina su jų pačių pastangomis spręsti klimato kaitą – pasirodo, iš jų galime nemažai išmokti! 
 Pamoka sudaryta iš dviejų dalių: 
1) vaizdinė dalis, kurioje pristatoma šiek tiek teorinės medžiagos; 
2) praktinė užduotis, įgyvendinama grupėje. Praktinė užduotis – protmūšis apie klimato kaitą. 
Praktinę užduotį galima rasti Vystomojo bendradarbiavimo platformos svetainėje
Vystomojo bendradarbiavimo platforma. 
2020-11-30

0 komentarai (-ų):