Animacinis filmukas „Mano herojus – tai tu“ („My Hero is You“) pasaulio vaikams, paveiktiems COVID-19 pandemijosSveikatos apsaugos ministerija (SAM) skiria dėmesio vaikų žinioms apie koronavirusą (COVID-19) plėsti ir pristato į lietuvių kalbą išverstą knygelę bei animacinį filmuką „Mano herojus – tai tu“. Knygelė „Mano herojus – tai tu“ skirta viso pasaulio vaikams, paveiktiems COVID-19 pandemijos. Susipažindami su pagrindinio knygelės istorijos herojaus Arijaus nuotykiais, vaikai plečia savo žinias ir suvokimą apie koronavirusą. Tai padeda tėvams ir pedagogams vaikams patraukliu būdu kalbėti apie vaikus bauginančius dalykus, susijusius su koronavirusu, bei žaismingai juos mokyti laikytis saugumo rekomendacijų. Daugiau informacijos rasite čia. 

This video is an adaptation of the children’s book, My Hero is You, released in early 2020 to help educate children around the world about COVID-19. The original book was created by mental health and psychosocial support experts from the Inter-Agency Standing Committee (IASC), the highest-level humanitarian coordination forum of the United Nations. 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. 
2020-11-20.

0 komentarai (-ų):