LMNŠC nuotolinių gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Gamtos fotografas – profesija ar pomėgis?Pamokoje nagrinėjama, kas yra gamtos fotografo profesija ir kaip gamtos fotografija iš esmės veikia. Kad taptumei geru gamtos fotografu, pagauti vieną neeilinį kadrą ar turėti tik gerą fotoaparatą – neužtenka, reikia labai gerai pažinti fotografijos objektą ir turėti bent kiek menininko talento. Gamtos fotografas yra mokslininko ir menininko junginys, jis mato gamtą taip, kaip įprastas žmogus nemato, kitaip tariant jis mato šviesą, kompoziciją ir išmano savo įrangos galimybes. Kuo daugiau fotografuoji ir eksperimentuoji, tuo labiau tikėtina, kad nustebinsi žiūrovus. Kodėl vieno fotografo kūryba sukelia emocijas, o kito ne? Kas vyksta, kai keičiasi matymo kampas? Kas būtų, jei fotografo profesijos nebūtų? Kaip netrikdant gamtos pagauti gražių kadrų? Visa tai ir dar daugiau iš gamtos fotografo „virtuvės“ sužinosite šioje pamokoje. Nuotolinių gamtos pamokų ciklo „Pažinimo voratinklis“ pamoka „Gamtos fotografas – profesija ar pomėgis?“, lektorius– Borisas Belchevas, ornitologas, gamtos fotografas, gamtos gidas. 

 Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
 2020-11-18.

0 komentarai (-ų):