A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. Pokalbis apie savanorystę, kuri keičia pasaulįAukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėjas ir Europos solidarumo korpuso programos konsultantas Linas Stanaitis bei Europos solidarumo korpuso savanoris iš Belgijos Vincent Royer dalijasi mintimis apie darnų vystymasi ir savanorystę, kuri keičia pasaulį. Jungtinės tautos priėmė Darnaus vystymosi darbotvarkę iki 2030 metų. 

Kaip atrodo darnaus vystymosi praktika Lietuvoje ir kaip kiekvienas iš mūsų gali prie to prisidėti? Darnus vystymasis – filosofija ar praktika? Ką bendro turi darnus vystymasis ir savanorystė? Ką galime nuveikti darnaus vystymosi link jau šiandien? 

Šis nuotolinis renginys – kampanijos „Time to Move“ dalis. Tai viena svarbiausių Eurodesk informacinio tinklo kampanijų, kurios metu jauni žmonės yra skatinami domėtis studijomis, savanoryste ir praktikos galimybėmis bei atrasti tinkamiausią programą jų asmeniniam tobulėjimui. 
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka – Eurodesk tinklo regioninė partnerė. 

 A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. 
2020-11-04.

0 komentarai (-ų):